Heliospower – Instalator Roku 2020

Jest nam wyjątkowo miło poinformować Państwa, że firma Heliospower została zwycięzcą w konkursie na Instalatora Roku 2020! 26 lutego 2020 roku, na Arenie MiastOZE odbył się konkurs na Instalatora Roku. Corab wraz ze Stowarzyszeniem Branży Fotowoltaicznej Polska PV przy współpracy z markami Q.Cells, SolarEdge i Jean Mueller już po raz czwarty postanowili promować dobre praktyki instalatorskie.

instalator roku 2020 dyplom - Fotowoltaika Radom Heliospowe

Podczas pierwszego dnia Targów Enex w Kielcach, na Arenie MiastOZE, o tytuł Instalatora Roku walczyło 6 firm, w tym nasz zespół firmy Heliospower. W trzech rundach pierwszego etapu starły się ze sobą: Solar Spot z PV System, Oze Projekt z Sunsol oraz nasza firma Heliospower z Bio-Energy. W finale walczyliśmy z wyjątkowo mocną ekipą z firmy PV System. Udało nam się wyjść zwycięsko z tej rywalizacji i zostaliśmy Instalatorem Roku 2020.

instalator roku 2020 konkurs1 - Fotowoltaika Radom Heliospowe

„Heliospower podobnie jak pozostałe drużyny zadanie mieli trudne. Co roku komisja konkursowa podnosi poprzeczkę i bardzo ostro ocenia wszystkie błędy. Zwracamy uwagę na bezpieczeństwo, prawidłowy montaż każdego elementu, na estetyczne wykonanie i wiele innych elementów, które składają się na dobre praktyki wśród instalatorów. W tym roku ze strony SolarEdge montowano falownik z ładowarką samochodową. Rozwiązanie, które w Polscu dopiero zdobywa popularność. Trudniej montuje się sprzęt, którego się nie zna – powiedział Sebastian Kubiaczyk z firmy SolarEdge.”

instalator roku 2020 konkurs2 - Fotowoltaika Radom Heliospowe

Szybki kontakt w sprawie oferty

Zostaw swój numer - oddzownimy

    Masz pytania? Zadzwoń do nas!

    Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej nt instalacji paneli fotowoltaicznych dla Twojego domu lub Twojej firmy i potrzebujesz kompleksowej wyceny  – zadzwoń do nas. Jesteś zainteresowany Dotacją Mój Prąd 3000 zł?

    Skontaktuj się z nami – nasi specjaliści służą pomocą.