O nas

HELIOSPOWER to firma zajmująca się prawidłowym pozyskiwaniem i użytkowaniem energii odnawialnej. Od wielu lat z sukcesami zajmujemy się sprzedażą oraz montażem systemów fotowoltaicznych, zarówno osobom fizycznym, jak i przedsiębiorstwom.

Indywidualne podejście do klienta

Jako jedyni posiadamy showroom, w którym prezentujemy klientom oferowane produkty. Dzięki takiemu rozwiązaniu jesteśmy w stanie lepiej dopasować elementy systemu, przez co klient czuje się zdecydowanie pewniej. Indywidualne traktowanie oczekiwań klienta to dla nas podstawa.
Oprócz powyższych, jako jedni z niewielu oferujemy również posprzedażową obsługę swoim klientom. Oznacza to, że po zakupie i montażu sprzętu wciąż interesujemy się klientem i nigdy nie zostawiamy go samego sobie w razie pytań lub potrzeby kontaktu.

Osiągnięcia, autoryzacje i certyfikaty

Wiemy, czym jest dobry system fotowoltaiczny i doskonale znamy się na jego montażu. Przez trzy ostatnie lata braliśmy udział w konkursie „Instalator roku”. W pierwszym roku przeszliśmy kwalifikacje, w kolejnym osiągnęliśmy poziom vice, aby w trzecim zdobyć główną nagrodę „Instalatora roku 2020”. To tylko dowodzi, że z roku na rok jesteśmy coraz lepsi, a jesteśmy firmą, która w porównaniu z innymi, istnieje na rynku radomskim zdecydowanie najdłużej. Osiągnięcia na tym i innych polach mówią same za siebie.

W 2019 roku nasza realizacja na zajęła 1 miejsce w konkursie organizowanym przez LG Polska.

Naszą nagrodę za wygraną w konkursie „Instalatora roku 2020” przekazaliśmy placówce opiekuńczo wychowawczej w Radomiu – Mieszkanie Usamodzielnienia, dzięki czemu będzie ona w stanie korzystać z ekologicznej energii odnawialnej, a jej rachunki znacznie zmaleją.

Posiadamy szereg certyfikatów potwierdzających naszą wiedzę, doświadczenie i profesjonalizm. Decydując się więc na współpracę z nami, klient otrzymuje nie tylko fachową poradę, ale również korzysta z naszej wiedzy. Rozmawiając z nami, każdy zainteresowany otrzyma konkurencyjną ofertę, którą raz jeszcze może omówić z naszym pracownikiem.

Dlaczego my?

Ponieważ wiemy, co robimy i dbamy przy tym o środowisko. Zamysł fotowoltaiki jest prosty i my się tego trzymamy. Oferując klientom cztery najlepsze panele fotowoltaiczne z całym osprzętem i obsługą przed i posprzedażową mamy pewność, że dajemy z siebie wszystko.

Poza podstawową dla nas obsługą fotowoltaiczną również szkolimy, dzieląc się swoją wiedzą w przystępny sposób.

Wystarczy się z nami skontaktować, aby przekonać się, czy to co osobie mówimy, jest prawdą. Zapraszamy!

Referencje

Nasze certyfikaty

Szybki kontakt w sprawie oferty

Zostaw swój numer - oddzownimy

    Masz pytania? Zadzwoń do nas!

    Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej nt instalacji paneli fotowoltaicznych dla Twojego domu lub Twojej firmy i potrzebujesz kompleksowej wyceny  – zadzwoń do nas. Jesteś zainteresowany Dotacją Mój Prąd 3000 zł?

    Skontaktuj się z nami – nasi specjaliści służą pomocą.